gaberenner2440
gaberenner2440 gaberenner2440
  • 02-12-2021
  • Mathematics
contestada

easy 15 points answer image

easy 15 points answer image class=

Respuesta :

shressujal65
shressujal65 shressujal65
  • 02-12-2021

Answer:

(x+4)....................

Answer Link

Otras preguntas

what is the unit rate per bottle of 24 bottles of juice sells for $9.60
Which of the following is an example of a labor resource? a. money b. water c. talent d. electricity
in a representative government, whom do the lawmakers represent?
Andy ate 31% of a pizza. Drew ate 25.7% of the pizza. How much pizza is left?
You will always find me in the past. i can be created in the present, but the future can never taint me. what am i?
the four types of mid latitude climates
Wesley bowman sells children's toy storage bins at craft shows. His commission is based on the number of bins sold in a month. He earns $45 each for the first 2
Clapping from the audience is considered in communication as: A. noise. B. interference. C. feedback. D. reception.
what is 17.55 rounded to one decimal place? rounded to nearest pound
In a year, a study found that of the 6 billion people in the world, 4 billion have cell phones. How many people lived without access to cell phones that year?