jeremiahgoodwin64 jeremiahgoodwin64
  • 02-05-2017
  • Mathematics
contestada

at the market 7 apples cost 4.55 how much does 9 apples cost

Respuesta :

fussellk
fussellk fussellk
  • 02-05-2017
5.85 for 9 apples.................
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-05-2017
7 apples cost 4.55
9 apples cost  ?

9 x 4.55 / 7 = 5.85
answer

9 apples cost 5.85
Answer Link

Otras preguntas

What are the Uses of Gold and diamond
10. Aqua means "water" or "a light blue color." Marine refers to the sea. Use this information to determine what the gemstone aquamarine might look like. Determ
An ecosystem is a group of organisms and the habitat in which they live together. All organisms in an ecosystem interact with each other and their environment.
The admission fee at an amusement park is $1.50 for children and $4 for adults. On a certain day, 235 people entered the park, and the admission fees collected
please help me figure out what x is
fracciones combinadas
Please help me. no links i report you
Substitution method please help :3
com/qee-himr-uxa raid​
Mia's birthday party will cost $12 if she invites 4 guests. What is the maximum number of guests there can be if Mia can afford to spend a total of $15 on her b