Sophyyÿ
Sophyyÿ Sophyyÿ
  • 03-02-2017
  • Mathematics
contestada

what does 22/12 - 2/9 equal

This is subtraction

Respuesta :

maddiegirlw
maddiegirlw maddiegirlw
  • 03-02-2017
29/18 is the answer to the question.
Answer Link

Otras preguntas

In a certain grocery store, strawberries cost $5.28 per pound ( 5.28 dollars/lb ). what is the cost per ounce?
What do 15/140 equal
Best Company sells personalized mugs for $18 each plus a fixed fee of $26 for shipping and handling for the entire order. The Cup Expert Company sells personali
PLEASE HELP WILL GIVE BRAINLIEST AND 1O POINTS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! The coordinates of the vertices of △RST are R(−4, −1) ,
Please help me to answer question 21.e
PLEASE MATH HELP WILL GIVE BRAINLIEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! The coordinates of the vertices of △JKL are J(1, 4) , K(6, 4) , and L(1, 1) . The coordinates of the
Which pair of numbers is opposite? Select all that apply
"the lucky sevenʺ rules can get you incredible deals on the stuff you buy every day, but they only work if you:
Which is not a description of an anxiety disorder? feeling afraid to sleep because of continuous nightmares feeling scared to ride in elevators feeling panicked
Landon bought a tray of plants for $8.15 there were 16 plants In The tray if Landon only bought one plant about how much would it have cost