ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

Need help on number 20, please!
what is the slope of -5/8 and goes through the point (2,-3)
how much of the worlds water is saltwater?
multiply and reduce to lowest form 1 2/5×1 7/10
A job search should be treated like a full time job. a. True b. False
What is the main purpose of the Los Topos organization? a) to give time to help people b) to provide donations to help in a natural disaster c) to train to help
What is the situation that precedes the play in macbeth?
Who was the main character in the story Cinderella
The periodic table is based on an element's A. atomic mass. B. atomic number. C. molecular mass. D. molecular size.
Unlike plants, fungi cannot make their own food because they do not have ?