abovejosh
abovejosh abovejosh
  • 04-08-2021
  • Mathematics
contestada

Correct answer gets brainliest and 5 starts

Correct answer gets brainliest and 5 starts class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 05-08-2021

Answer:

A

Step-by-step explanation:

The unit price will be the slope of the line which is 8, so the unit price is $8/1 lb

Answer Link

Otras preguntas

Halp halp halp halp help me
If a user has one column in a table and would like to make it into two columns, which command should be used? O Insert Below O Insert Above O Split Cells O Merg
If the world's population increased exponentially from billion in 1998 to billion in 2008 and continued to increase at the same percentage rate between 2008 and
What does Article II, Section 2 of the constitution does what?
Can someone pleeeeaaasssseeee correct me this little essay I not very good in English I will give you brainless plleeeeaaassse I really neeed help Thank you
Can someone help me with this question and help me find out what the "a" does in the problem y=a(x-h)^(2)+k
I woke up before my alarm, made a roast beef sandwich for luncharrived at the bus stop with minutes to spare, and cruised into office on the 7th floor. That's
Can you explain how you answered it thank you! x= y=
randal patterson? is this a person or something more?
help please help please