BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

Write " 240 miles i'm 6 hours " as a unit rate
Linear equations clark wants to figure how many pens to order for the office . There are 36 workers , and he needs to order one pen for each worker . He knows
What is 255 written as a percent
What was the main reason for removing the Cherokee from their homes in northwestern Georgia? The Cherokee had adopted a constitution and formed their own nation
1250 at 5% simple interest for 2 years
The turning point in Greek history is considered to be the
Match the following.
Solve the following equation for y: 2x-3y=6
Yuri has 36 crayons he gives 12 to carl yuri wants to know how many crayons are left
What is a pike in geography? I WILL GIVE BRAINLIEST.