khanzeenat12232008
khanzeenat12232008 khanzeenat12232008
  • 04-03-2021
  • History
contestada

Please help! Thank you!

Please help Thank you class=

Respuesta :

immi10 immi10
  • 04-03-2021
the answer is 21 m^2
Answer Link

Otras preguntas

A 20-ounce bottle of lotion costs $3.95. How much does each ounce cost?\
Ravi buys some hats to sell at a school fete. He buys 56 hats for a total £120 Ravi sells 3/7 of these hats at £3.50 each. He reduces the selling price of the r
Is my answer correct?
PLEASE HELP The graph below shows a company's profit f(x), in dollars, depending on the price of pens x, in dollars, sold by the company: Graph of quadratic fun
If a coin is flipped 5 times and heads comes up 2 times, what is the relative frequency of heads coming up?
¿Qué son los Recursos Naturales?​
Please answer asap, 30+ points
Help me do this question :)
Trey will attend a -year college, and he is planning his budget. Answer the following. (a) Below is an estimate of all his expenses and sources of funding for h
What makes a good political candidate you would be willing to vote for?