samuelkowlessar samuelkowlessar
  • 02-03-2021
  • Mathematics
contestada

plz help me answer this.​

plz help me answer this class=

Respuesta :

jaaaaaa9 jaaaaaa9
  • 02-03-2021
b is the answer bc it the only one that makes sense
Answer Link

Otras preguntas

Can you use tap water in oxygen concentrator
A _______ is a set of characters that uses the same typeface.
When a psychologist is making a determination regarding whether or not a study is ethical, one should first consider __________ versus the demand or desire for
What images and figures of speech might have helped Edward's listeners to feel the peril of their sinful condition?
In a certain grocery store, strawberries cost $4.16 per pound ( 4.16 dollars/lb ). What is the cost per ounce?
Can someone help me please
In building a model to analyze economic situations, one of the important assumptions is
A(n) _______ is a long period of time with little or no rain.
"i am on my mountain in a tree home that people have passed without ever knowing i am here" Explain the meaning of the above quote and describe how it affects
Thu wants to play "guess my number" she states, "when i triple my number and add 5, i get 26. What is my numer" wht is her number shiw how you know