Seudónimo Seudónimo
  • 02-11-2016
  • Mathematics
contestada

rebecca bought 1.5 pounds of grapes and paid $3.72. what was the cost per pound of grapes?

Respuesta :

vhfhvhvhvhv vhfhvhvhvhv
  • 03-11-2016
Multiply 15X372 = 5580
Answer Link

Otras preguntas

The unknown measures of one triangle are about . The unknown measures of the other triangle are about .
Choose the best concluding statement for the paragraph. A) Students don't like the year-round schedule, nor do most teachers. B) Year-round schedules may be goo
What is the distance between the points 9 and -8
Tiara cell phone company charges $3 for 30 text messages how many text messages can a tiara send per dollar if she paid at a steady rate​
What is a primary difference between bacteria that are in the kingdom Archaea and other bacteria?
HELP ME PLEASE ASAP!!!!! WILL GIVE BRAINLIEST, FIVE STARS, AND HEART!!!!!(picture included)
What is tan K? please show your work
Search..-school/quizshow.php?title-python-programming metourse material.s3-eu-w...Course DetailQuestion 10 - Python Progr...Question 107 14Points 5When there is
PLS HELP ASAPPPPPPPPPPP
what is the perimeter of EFG?? NEED HELP ADAP