perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

A couch, a love seat, and a chair cost $1565. The couch costs twice as much as the chair, and the love seat costs $400 more than the couch. Find the cost of the
evan earns $18 per hour. how much will he earn per hour if he gets a 5% raise?
Why is it important to preserve civil war battlegrounds
I NEED HELP WITH ALL PLZ PLZ
guy i need help!!! when did North Korea invade south K and who were the ally forces for both sides?
Find the values of x and y.
jimmy bought five 12-packs of root beer and 6-packs of cola for a party.How many cans of soda did he buy for the party
Why might the author use pathos to Persuade readers
i need help dont get it
helpppppppppppppppppppppppppppppppppppppp