keyasiatv keyasiatv
  • 02-09-2020
  • Mathematics
contestada

2. Find the unit rate. 6 rolls of paper towels for $5.04. Record only the numerical part of your
answer

Respuesta :

BruhItsNaiNai101 BruhItsNaiNai101
  • 02-09-2020

Answer:

6x5.04 =30.24

Step-by-step explanation:

I just multiplied.

Answer Link

Otras preguntas

I need help please. Ex. 1
how did the desertification if northern Africa impact the the movement of people and ideas?
Mention a situation that you have to revenge: situation, your actual action , and if it is repeated what will you do?
(5 + 6) - + (-5 - 6) + - (5 - - 6) A.21 B.12 C.11 D.18
write the equation of the line parallel to the line and passing through the point. y=-2x-1, (4, 3) GIVING 100 POINTS AND BRANLIEST PLS HELP NO EXPLANATION NEEDE
What is the definition of the "Marketing Mix" ?
What tone of voice does Ichabod use as a teacher
plz help me in six number group A
Listen! There is someone at the door. I ....... the door for you (will open/am going to open)
Paul, Colin and Brian are waiters. One night the restaurant earns tips totalling £77.40. They share the tips in the ratio 2:3:4. How much more does Brian get o