ayannasmith12
ayannasmith12
04-04-2020
Mathematics
contestada
261 candy bars cost $87.
Respuesta :
eukalim
eukalim
04-04-2020
A candy bar costs 0.33 cents rounded off to 2 decimal places. 261 was put in front of 87 to trick you.
Answer Link
laney3439
laney3439
04-04-2020
each candy bar costs about $0.33 because you divide the amount paid for the candy bars by number of candy bars
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 54+ )
Otras preguntas
will mark brainliest!
What's another way to write -10?
May we ... you to a dinner tonight? A. offer B. invite C. suggest D. ask
Please help with this
What is 6a +9 ≤ -15?
A local restaurant prides itself in having a high number of return customers. To build loyalty, the owner of the restaurant offers a dinner (value $20) to any c
What does the author mean when saying Rome was hellenized
Can someone answer 14-6 please? Will mark brainliest
Can someone give me the answers
PLEASE HELP ASAP ILL GIVE 10 POINTS LOOK AT SCREENSHOT BELOW