101ilovemydog101 101ilovemydog101
  • 01-04-2020
  • Mathematics
contestada

i need a lot of help.....

i need a lot of help class=

Respuesta :

isaacrubendiaz
isaacrubendiaz isaacrubendiaz
  • 01-04-2020

Answer:

2.25

Step-by-step explanation:

if 8 flowers cost 18 then 1 flour would cost an eight of 18

which is 2.25

Answer Link

Otras preguntas

What times 3 equals 62
The Han Dynasty (202 BC – AD 8; AD 25-220) consisted of two parts called the what
Tamika went hiking with her friends.the beginning of the elevation of -1. The highest elevation on the hiking path 100 feet. What is the difference in two eleva
What does y=x+5 mean to do in a graph ?
A story using french language
What religion got caught in the middle of wars between Catholicism and Islam in Spain?
the product of 4 and the difference of 7 and 5
How did Columbus and Coronado,being entrepreneurs how did it help them make their expeditions possible?
Add and simplify: 9/16 + 1/2=?*
what does 9(3j-6) equal?